Windows 10 Aktualizace Poznámka
Aktualizace pro systém Windows 10 může způsobit tento software ke ztrátě komunikace s displejem. - Nemusí mít přístup ke všem funkcím

Příčina:. V některých případech se proces aktualizace Windows 10 vrátí ovladač videa grafický na generické verze, ne jeden vyrobené speciálně pro váš počítač

Řešení: Aktualizujte své video graphics autem na nejnovější verzi. Navštivte webové stránky grafická dodavatele počítače získat nejnovější ovladač:
AMD: http://support.amd.com/en-us/download
Intel: http://www.intel.com/p/en_US/support/detect
NVIDIA: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

Nápověda DisplayView

Vítejte u podpory DisplayView. Portrait Displays je určený, aby pomohl Fujitsu zákazníkům plně využít výhody našich výrobků. Pro odpovědi na vaše otázky je zde komplexní soubor materiálů online podpory.

Použijte odkazy na levé straně pro nalezení potřebné informace. Pokud nemůžete nalézt řešení vašeho problému na těchto stránkách, klikněte též na levé straně na odkaz Technické podpory pro přímý kontakt na jednoho z našich zkušených specialistů.

Poznámka: Tato verze není kompatibilní s číslem modelu P24-1W a nepodporuje estonské, řecké, maďarské, litevské, lotyšské, slovenské, a slovinština.