Aktualizacja systemu Windows 10 Zawiadomienie
Aktualizacja do Windows 10, może spowodować to oprogramowanie do utraty komunikacji z wyświetlaczem. - Może nie być w stanie uzyskać dostęp do wszystkich funkcji

Przyczyna:. W niektórych przypadkach proces aktualizacji systemu Windows 10 powraca sterownik grafiki wideo do wersji generycznej, a nie jeden specjalnie dla komputera

Rozwiązanie: Aktualizacja graficzna wideo jechać do najnowszej wersji. Odwiedź stronę internetową wideo graficznej producenta komputera, aby uzyskać najnowszy sterownik:
AMD: http://support.amd.com/en-us/download
Intel: http://www.intel.com/p/en_US/support/detect
NVIDIA: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

HP My Display Wsparcie techniczne

Witamy w pomocy technicznej HP My Display. Portrait Displays ma na celu pomóc klientom HP cieszyć się pełnymi możliwościami naszych produktów. Aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą się pojawić, poniżej umieszczono streszczenie tematów pomocy technicznej online.

Za pomocą łączy z lewej strony można odnaleźć potrzebne informacje. Jeżeli nie możesz odnaleźć rozwiązania swojego problemu na tych stronach, kliknij na łącze Pomocy Technicznej także z lewej strony, aby skontaktować się bezpośrednio z jednym z naszych doświadczonych specjalistów pomocy technicznej.