Mevcut sürüm indirilebilir.

Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni kabul etmek ve indirme işlemini başlatmak.


Son Kullanici Yazilim Lisans Sözlesmesi

Chroma Tune For TOSHIBA Yazilim paketini açtiginizda, bu lisans anlasmanizi kabul ettiginizi belirtirsiniz. Chroma Tune For TOSHIBA Yazilimi, Portrait Displays Inc. sirketinin mülkiyetidir ve Birlesik Devletler ve Uluslararasi telif haklari kanunlari ile korunur. Portrait Displays Inc. size özel olmayan bir lisansi Chroma Tune For TOSHIBA Yaziliminin bir kopyasini tek bir bilgisayar ekrani cihazi üzerinde kullanmaniz için vermektedir. Sadece tek bir yedek kopyasi çikarma veya bir sabit diske veya tümü ayni ekrana bagli veya ayni ekrani kullanan çok sayida bilgisayara kurma haricinde, yazilimi çogaltamazsiniz. Chroma Tune For TOSHIBA Yazilimini, yazilimin hiçbir kopyasini muhafaza etmiyorsaniz ve yeni sahibin bu lisans anlasmasini kabul etmesi halinde, baska bir kisiye devredebilirsiniz. Yazilim, telifli materyali, ticari sirlari ve diger özel materyali içermektedir. Yazilim'i kaynak koduna dönüstüremez, üzerinde tersine mühendislik yapamaz, parçalarina ayiramaz veya sair suretle yazilimi insan tarafindan okunabilir veya kullanilabilir bir forma dönüstüremezsiniz. Yazilimi degistiremez veya buna dayali olarak herhangi bir türev çalisma olusturamazsiniz. Bu Yasal Bildirim, feshedilene kadar geçerliligini korur. Bu lisansi, yazilimin ve dokümantasyonun tüm kopyalarini imha ederek feshedebilirsiniz. Portrait Displays Inc. sirketi, bu anlasmanin herhangi bir hükmüne uyamadiginiz takdirde bu lisansi feshedebilir.

Chroma Tune For TOSHIBA Yazilimi SINIRLI GARANTI.

Portrait Displays Inc. (Portrait), Yazilimin önemli ölçüde alim tarihi itibariyla doksan (90) günlük bir süre boyunca beraberindeki yazili materyaller dogrultusunda çalisacagini garanti etmektedir. Bazi devletler ve yargilama yetkileri, zimni garanti süresi konusundaki sinirlandirmalara izin vermemektedir, bu yüzden yukaridaki sinirlandirma size uygulanmayabilir. Yürürlükteki kanunun izin verdigi ölçüde, varsa Yazilim konusundaki zimni garantiler doksan (90) günle sinirlidir..

MÜSTERI ÇÖZÜMLERI. Portrait ve tedarikçilerinin tüm yükümlülügü ve sizi özel çözümünüz, Portrait'in seçimiyle ya (a) ödenen bedelin iadesi varsa, ya da (b) Portrait'in Sinirli Garantisini karsilamayan ve alindi kopyanizla birlikte Portrait'e iade edilen Yazilimin veya ortamin tamiri veya degistirilmesi olacaktir. Yazilimin bozulmasi kazadan, yanlis kullanimdan veya yanlis uygulamadan kaynaklanmissa, bu Sinirli Garanti geçersizdir. Herhangi bir ikame Yazilim, uzun olan geçerli olmak kaydiyla, orijinal garanti süresinin kalani veya otuz (30) gün boyunca garanti edilecektir. Birlesik Devletler disinda, Portrait tarafindan sunulan bu çözümlerin veya ürün destek hizmetlerinin hiçbiri, yetkili uluslararasi kaynaktan satin alindigina dair bir kanit olmaksizin kullanilamaz..

BASKA GARANTININ OLMAMASI. YÜRÜRLÜKTEKI YASANIN IZIN VERDIGI ÖLÇÜDE, PORTRAIT VE TEDARIKÇILERI SARIHEN VE ZIMMEN YAZILIMLA VE DESTEK HIZMETLERININ SAGLANMASI VEYA SAGLANAMAMASI BAGLAMINDA TICARI ELVERISLILIK, BELIRLI BIR MAKSADA UYGUNLUGA YÖNELIK ZIMNI GARANTILER DAHIL ANCAK BUNUNLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE TÜM DIGER GARANTI VE KOSULLARI REDDETMEKTEDIR. BU SINIRLI GARANTI SIZE BELIRLI YASAL HAKLARI TANIMAKTADIR. FARKLI DEVLET/YARGILAMA YETKILERI IÇINDE DEGISEBILEN DIGER HAKLARA SAHIP OLABILIRSINIZ.

SORUMLULUGUN SINIRLANDIRILMASI YÜRÜRLÜKTEKI YASANIN IZIN VERDIGI ÖLÇÜDE, HIÇBIR DURUMDA PORTRAIT YA DA TEDARIKÇILERI YAZILIMIN KULLANIMINDAN VEYA KULLANILAMAMASINDAN VEYA DESTEK HIZMETLERININ VERILMESINDEN VEYA VERILEMEMESINDEN DOGAN DOLAYLI, ARIZI, CEZAI YA DA ÖZEL ZARARLARDAN (HIÇBIR SINIRLAMA OLMAKSIZIN IS KARLARI, ISIN KESINTIYE UGRAMASI, IS BILGILERININ KAYBI YA DA DIGER MADDI KAYIPLAR NEDENIYLE ORTAYA ÇIKAN ZARARLAR DA DAHIL OLMAK ÜZERE) PORTRAIT BU ZARARLAR KONUSUNDA BILGILENDIRILMIS OLSA DAHI SORUMLU TUTULAMAZ. HERHANGI BIR DURUMDA, SON KULLANICI LISANS ANLASMASI ALTINDA PORTRAIT'IN TÜM SORUMLULUGU YAZILIM ÜRÜNÜ IÇIN FIILEN ÖDEDIGINIZ MIKTARIN VEYA 5 ABD $'NIN DÜSÜK OLANI ILE SINIRLI OLACAKTIR. ÇÜNKÜ, BAZI DEVLETLER VE YARGI YETKILERI, SORUMLULUGUN KAPSAM DISI BIRAKILMASINA VEYA SINIRLANDIRMASINA IZIN VERMEMEKTEDIR. YUKARIDAKI SINIRLANDIRMA SIZE UYGULANMAYABILIR.


Önceki versiyonlar için, lütfen Teknik Destekle iletişime geçin..